Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Restauracja Gościniec Rzeszów Przemysłowa

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Restauracja Gościniec Rzeszów Przemysłowa

5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 1 oceny)
Świetna100%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Przemysłowa 3, 35-210 Rzeszów
17 866 88 78
gosciniec.rzeszow.pl

Opis

Restauracja Gościniec Rzeszów mieści się przy ul. Przemysłowej. Karczma specjalizuje się w przygotowywaniu i serwowaniu tradycyjnych dań kuchni polskiej, włoskiej oraz kaukaskiej.

Restauracja Gościniec Rzeszów wyróżnia się charakterystyczną bryłą z drewnianą fasadą. We wnętrzu znajdują się stare meble i gliniane figurki autorstwa Władysławy Prucnal.

W restauracji Gościniec Rzeszów goście chętnie zamawiają lokalne pizze. Serwowane w sposób tradycyjny posiadają włoskie składniki tj. szynka prosciutto, karczochy, ser gorgonzola, oliwki czy ostre salami. Przykładem nietypowych smaków jest pizza Occhio Di Dario serwowana z jajkiem i brokułami. Na mniejszy głód dostępna jest Focaccia z pastą oliwkową lub z parmezanem.

W menu Rzeszowskiej Restauracji Gościniec znajdują się dania tradycyjnej kuchni Karpackiej, do których należy: żurek dynowski, pierogi kresowe, chleb ze smalcem, proziaki z masłem czosnkowym oraz czulent – jednogarnkowa potrawa z mięsa wołowego, fasoli, cebuli i kaszy pęczak. Rzeszowska Restauracja Gościniec ma swojej ofercie dania wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych m.in. Placka Rzeszowiaka i Ziemniaka
po Rzeszowsku. Z kuchni kaukaskiej dominują dania mięsne m.in. szaszłyki i kebab na szpadzie.

Zaskakuj w pysznej pizzy, a na dokładkę dobierz regionalne danie. Zadzwoń do restauracji Gościniec Rzeszów, a wszystkie potrawy zostaną dostarczone wprost pod Twoje drzwi.

Opinie

Pizzeria godna dużego obiadu

Rated 5,0 out of 5
2023-07-12

Jedna z pizzerii w Rzeszowie, gdzie pizza smakuje jak u mamy. Jest duża na grubym cieście — w sam raz na porządny obiad.

Bozena

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie