Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Restauracja FOSA Rzeszów

Restauracja FOSA Rzeszów

0
Rated 0 out of 5
0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

aleja Pod Kasztanami 12, 35-030 Rzeszów
510 545 186
http://fosa.metro.bar/

Opis

Zlokalizowana w malowniczej okolicy, a zarazem popularnej atrakcji turystycznej Alei Pod Kasztanami restauracja FOSA Rzeszów jest odwiedzana przez mieszkańców i turystów młodego pokolenia. To sezonowy koncept gastronomiczny działający od kwietnia do października.

Nastawiona na letnie klimaty i posiadówki na świeżym powietrzu restauracja FOSA w Rzeszowie kusi sezonową kuchnią streetfoodową. W menu nie brakuje kulinarnych miksów z różnych stron świata od Włoch aż po kuchnię z Bliskiego Wschodu.

W FOSA Rzeszów znajdziemy pizze mięsne i opcje wege z kremową mozzarellą fior di latte. Nie brakuje kompozycji z sezonowymi przysmakami np. na jesień jest serwowana pizza z dodatkiem kasztana jadalnego. W okresie letnim FOSA Rzeszów znacznie poszerza swoje menu i oferuje np. pizze z dodatkiem trufli lub orzechów.

Dla osób, które kochają kulinarne eksperymenty FOSA Rzeszów przygotowała pad thai w wersji śródziemnomorskiej, mięsnej lub wege. W menu nie brakuje ramenu, quesadilla lub azjatyckich zup.

Jedzenie w FOSA Rzeszów to sposób na letnie spotkanie pod gołym niebem. Chcesz spróbować tej nietuzinkowej kuchni? Koniecznie odwiedź to miejsce.

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie