Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Pizzeria “USTANKA’ Rzeszów

Pizzeria “USTANKA’ Rzeszów

0
Rated 0 out of 5
0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Świętego Walentego 26, 35-330 Rzeszów
881 411 822
http://ustanka.pl/

Opis

Lokalizacja Pizzerii „Ustanka” Rzeszów przyciąga osoby lubiące rowerowe przygody. Po zakończeniu wjazdu na wzgórze ul. Świętego
Rocha (4,5 km od kościoła „na Słocinie” lub 4,5 km od „ronda na Zalesiu”) Pizzeria „Ustanka” Rzeszów zaprosi Cię na pożywną pizzę.
Gdy skończysz przerwę możesz kontynuować przejazd w stronę Słociny, Zalesia, Chmielnika, Malawy czy Kielanówki. Piękna panorama Rzeszowa i okolic gwarantowana.

W miesiącach zimowych Pizzeria „Ustanka” Rzeszów zapewnia ciepło i atmosferę domowego ogniska. W miesiącach letnich można zrelaksować się pod parasolem na zewnątrz.

Rzeszowska Pizzeria „Ustanka” oferuje różnorodne pizze z menu, jak i na zamówienie. Autorskie ciasto przygotowywane w piecu jest chrupiące i lekkie. Już w kilka minut możesz cieszyć się smakiem Twojej ulubionej pizzy. Specjał z Pizzerii „Ustanka” Rzeszów możesz zamówić telefoniczne, z dostawą do domu lub zabrać po drodze.

Przygotowane miejscu pizze to klasyczne kompozycje znanych i lubianych smaków okraszona autorskimi nazwami. Pośród 26 opcji znajdziemy serowe pizze dla wegetarian, fanów ryb czy pikanterii. Celem poznania jak największej ilości smaków polecamy zamówić pizzę Testową z 4 różnymi smakami z menu.

Lubisz tradycyjny smak? Postaw na Pizzerię „Ustanka” Rzeszów i ciesz się pizzą na cienkim cieście.

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie