Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Pizza&Bistro Frankof Rzeszów

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Pizza&Bistro Frankof Rzeszów

5,0
5,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 1 oceny)
Świetna100%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Galeria handlowa "Outlet Graffica", Plac Pułkownika Leopolda Lisa–Kuli 19, Rzeszów 35-025, 35-025
883 377 508
frankof.pl

Opis

Znajdująca się w Galerii Graffica Pizza&Bistro Frankof to połączenie dwóch stref gastronomicznych: klasycznego bistro z pizzerią. Na jednej przestrzeni możemy zjeść różnorodne posiłki. Od deserów po dania obiadowe.

Specjalnością Pizza&Bistro Frankof Galeria Graffica jest pizza na cienkim cieście. W bistro możemy liczyć na pizze przygotowane na zamówienie. Niektóre smaki włoskiego ciasta otrzymamy “od ręki”. To zasługa koncepcji, jaką jest bistro. Wyłożone w Pizza&Bistro Frankof Galeria Graffica pizze możemy zamawiać na kawałki. To świetny pomysł na mały lunch w trakcie pracy lub bezpośrednio po niej.

Poza włoskim ciastem Pizza&Bistro Frankof Galeria Graffica oferuje dania obiadowe, które są zmienne. Wśród potraw możemy skorzystać z: greckiej sałatki, ziemniaków gotowanych i pieczonych, warzyw z wody, makaronów i mięs wieprzowych czy kurczaka.

Jeśli jesteś głodny, nie marnuj energii na gotowanie, odwiedź Pizza&Bistro Frankof Galeria Graffica i wypróbuj dań od ręki.

Opinie

Pizza włoska z bistro

2023-07-05

Bistro-pizzeria z dużą ofertą dań na wagę. Pizze można kupić w dwóch wariantach: całościowo lub na kawałki. Pizza jest dobra, bardziej włoska — na cienkim cieście. Polecam

Daria

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie