Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Pizza Hut Wichrowe Wzgórze Poznań

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Pizza Hut Wichrowe Wzgórze Poznań

0,0
0,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Osiedle Wichrowe Wzgórze 104, 61-655 Poznań
22 536 36 36
pizzahut.pl

Opis

Restauracja Pizza Hut Poznań Wichrowe Wzgórze to doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą cieszyć się miłą atmosferą podczas posiłku. Pizzeria Pizza Hut Poznań os. Wichrowe Wzgórze znajduje się w przytulnym miejscu. Do lokalu możesz dotrzeć, wysiadając na przystanku os. Kosmonautów.

Przytulna sala jest przystosowana dla osób, przychodzących w parze, pojedynczo lub grupą 5-osobową. Goście wybierają Pizza Hut Poznań Wichrowe Wzgórze z uwagi na duża przestrzeń idealną na spotkania prywatne. W lokalu nie brakuje niewielkich udogodnień w postaci czasopism czy krzesełka do karmienia. W okresie letnim Pizza Hut Poznań Wichrowe Wzgórze zachęca do jedzenia pizzy na ogródku.

Jeśli chodzi o godziny otwarcia Pizza Hut Poznań jest dostępna od 11:00 – 22:00. W podanych ramach czasowych możesz zacząć od lunchu Pizza Hut, a skończyć na dużej pizzy z przyjaciółmi.

Restauracja Pizza Hut na Wichrowych Wzgórzach jest zaangażowana w budowanie wspaniałych doświadczeń. Zamów dania z menu Pizza Hut i baw się dobrze ze znajomymi.

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie