Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Pizza Hut Struga Szczecin

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Pizza Hut Struga Szczecin

0,0
0,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Andrzeja Struga 28, 70-784 Szczecin
22 536 36 36
pizzahut.pl

Opis

Miasto Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego z bogatą listą lokali gastronomicznych. Jednym z nich jest Pizza Hut Szczecin– to jedna z typowych amerykańskich pizzerii kojarzonych z miastem Teksas bądź Chicago.

Pizzeria Pizza Hut Szczecin Struga to restauracja, która posiada wszystkie udogodnienia przypisywane restauracjom. Przejrzysty cennik Pizza Hut Szczecin kusi bogatym menu. W sali konsumenckiej znajdziemy miejsca przystosowane dla dzieci m.in. kącik zabaw.

W menu Pizza Hut znajdziemy porcje dla dzieci i dorosłych. Zamówione przy wózku kelnerskim dania są przynoszone do stolika przez obsługę sali.

Teksańskie specjały od Pizza Hut Szczecin Struga to międzynarodowe kompozycje smaków. Przykładem takiego zestawienia jest pizza Teksas i Grecka, które posiadają składniki charakterystyczne dla obu rejonów. W wersji pizzy teksańskiej od Pizza Hut Szczecin Struga znajdziemy m.in. sos BBQ, boczek czy cebulę czerwoną. W zestawieniu pizzy Greckiej dominują czarne oliwki oraz śródziemnomorski ser.

Chcesz, aby pizza Pizza Hut z serem po brzegi była pyszna? Liczysz na pyszną pizze jak z obrazka? To zamów swoją ulubioną kompozycję – na miejscu w Pizza Hut Szczecin Struga lub w wersji na wynos.

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie