Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Pizza Hut Silesia Katowice

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Pizza Hut Silesia Katowice

0,0
0,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Chorzowska 107, 40-101 Katowice
22 536 36 36
pizzahut.pl

Opis

Restauracja Pizza Hut Katowice Silesia znajduje się w galerii Silesia City Center na poziomie 0. Osobny lokal pozwala na relaks oraz pełną swobodę bez gwaru. Dla gości Pizza Hut Katowice Silesia oddaje do dyspozycji salę z 4-osobowymi miejscami siedzącymi.

W karcie Pizza Hut znajdziemy różnorodne opcje dla osób dorosłych. W menu Pizza Hut Katowice przewidziano miniaturowe pizze i makarony w mniejszych pojemnościach dla najmłodszych gości.

Liczne promocje w Pizza Hut opierają się o dostawy na wynos oraz na miejscu. Jednym z nich jest sławny i bardzo dobrze znany Festiwal Pizzy w Pizza Hut, gdzie możemy próbować kolejnych kawałków pizzy w cenie jednej dużej.

Wygodna dostawa Pizza Hut to sposób na szybki posiłek bez wychodzenia z domu. A dlaczego szybki? Na wykonanie i dostarczenie Twojego ulubionego przysmaku czas dostawy Pizza Hut nie powinien przekroczyć 30 minut. W Tak szybkim tempie Twoja pizza jest ciepła i gotowa do spożycia od razu.

Szukasz stałego miejsca? W Pizza Hut Katowice dokonaj rezerwacji stolika. Zadzwoń do lokalu i złóż zamówienie, a Festiwalowej Pizzy z Pizza Hut nie zabraknie.

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie