Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Pizza Hut Sienkiewicza Białystok

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Pizza Hut Sienkiewicza Białystok

0,0
0,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Henryka Sienkiewicza 3, 15-432 Białystok
22 536 36 36
https://pizzahut.pl/

Opis

Pizza hut to popularna sieć restauracji dostępna także w Polsce. Specjalnością tej światowej marki jest pizza w stylu chicagowskim. Lokale z daniem prosto znad jeziora Michigan znajdziemy w największych miastach, a także w stolicy województwa podlaskiego.

Lokal restauracyjny Pizza Hut Białystok oferuje pełną obsługę kelnerską wraz kompletnym menu. Co to oznacza? To oznacza, że w lokalu przy Sienkiewicza menu Pizza Hut zawiera dania na lunch w postaci zupy, przystawki i dowolnego napoju.

Znacząca liczba miejsc w sali Pizza Hut na Sienkiewicza Białystok zachęca do spędzania czasu z przyjaciółmi. Stoliki pozwalają na wyjście do Pizza Hut w pojedynkę lub 4-osobową grupą.

Na Białostockim Rynku Kościuszki Pizza Hut oferuje pizze, które znajdziemy we wszystkich zakładach w całej Polsce.

Poza pizzą w 25 opcjach menu Pizza Hut posiada inne dania kuchni amerykańskiej. Należą do nich: makarony, sałatki oraz desery. Restauracja na Sienkiewicza w Białymstoku oferuje promocje Pizza Hut. Jedną z nich jest Festiwal Pizzy, który przyciąga do restauracji rzesze wiernych fanów.

Masz w planach dobry filmy, ale nie chcesz zamawiać taksówki? Pizza Hut z Rynek Kościuszki Białystok może przyjść do Ciebie. Zamów pizzę w 25 smakach, chwyć za telefon lub skorzystaj z zamawiania online.

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie