Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Pizza Hut Rzeszów Piłsudskiego

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Pizza Hut Rzeszów Piłsudskiego

4,0
Rated 4,0 out of 5
4,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 1 oceny)
Świetna0%
Bardzo dobra100%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

aleja Józefa Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów
22 536 36 36
https://pizzahut.pl/

Opis

Pizza Hut to znana na całym świecie sieć pizzerii w stylu amerykańskim. Restauracyjne menu obejmuje specjały prosto z Teksasu. Lokale tej marki znajdują się w największych miastach na całym świecie, w tym także na Podkarpaciu.

Pizza Hut w Galerii Rzeszów to niewielki punkt z pizzą na dowóz i z odbiorem osobistym. Cechą charakterystyczną lokalu są pizze w formie zapiekanki znane jako long pizza. Pizza Hut Galeria Rzeszów mieści się w strefie food court. To idealne miejsce na mały i wielki obiad po shoppingu z przyjaciółmi.

Pizza Hut, która znajduje się w Galerii Rzeszów, oferuje szeroki wybór pizzy. Dostępność ich menu zachęca klientów do skorzystania z 25 rodzajów ciast z dodatkami. Oprócz zwykłych pozycji menu Pizza Hut w Galerii Rzeszów oferuje inne dania tj. lody czy sałatki.

Pizza Hut Galeria Rzeszów to popularny wybór dla rodzin i grup przyjaciół, a także osób ceniących sobie wygodne i proste posiłki.

Jeśli nie masz ochoty na zakupy w centrum handlowym? Zamów z Pizza Hut w Galerii Rzeszów i ciesz się szybką dostawą. Zadzwoń już teraz!

Opinie

Sieciówka z dobrą pizzą z Ameryki

Rated 4,0 out of 5
2023-05-16

Jedna z ciekawych sieci pizzerii na Podkarpaciu

Basia

Obszar działania

Dodaj opinie