Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Pizza Hut Puławska Warszawa

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Pizza Hut Puławska Warszawa

0,0
Rated 0,0 out of 5
0,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Puławska 14, 02-920 Warszawa
22 536 36 36
pizzahut.pl

Opis

Bary typu fast-food to szybki posiłek w mgnieniu oka. Aby móc cieszyć się szybką kuchnią odwiedź Pizza Hut Warszawa Puławska 14. Restauracja nastawiona na liczne grupy gości oferuje pełne menu na każdą porę dnia i różne okazje.

Wystrój lokalu Pizza Hut Warszawa Mokotów zachęca do organizacji małych prywatnych wydarzeń od randek, rodzinnych obiadów czy wyjść z przyjaciółmi.

Lokalizacja wokół parków sprawia, że Pizza Hut Warszawa Puławska jest dobrym przystankiem spacerowym na słodki i słony posiłek. A jest w czym wybierać. RestauracjaPizza Hut Warszawa oferuje ciasta na ciepło, zimne desery w formie lodów i napojów oraz większe posiłki typu pizza, makarony, a także przystawki.

W Pizza Hut Warszawa Puławska 14 dania na wynos składają się z zestawów promocyjnych. Jednym z nich jest zamknięty w pudełku zestaw Pizza Hut Box z pizzą w rozmiarze 23 cm – w sam raz na jednosobowy obiad z drobną kolacją.

Chcesz zapoznać się z całym menu? Restauracja Pizza Hut Warszawa Puławska 14 zaprasza na Festiwal Pizzy, z którym spróbujesz kilku kawałków.

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie