Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Pizza Hut M1 Poznań

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Pizza Hut M1 Poznań

0,0
0,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Szwajcarska 14, 61-285 Poznań
22 536 36 36
pizzahut.pl

Opis

Wejście do Pizza Hut Poznań M1 to propozycja dla osób zabieganych i zajętych licznymi zakupami meblowymi i nie tylko. Lokal Pizza Hut Poznań Browar to opcja lunchowa dla pracowników okolicznych zakładów.

Wygodny parking pozwala na pozostawienie swojego pojazdu na 3 darmowe godziny. Takie udogodnienie zachęca do zatrzymania się w restauracji Pizza Hut Poznań M1 wraz z rodziną i przyjaciółmi.

W godzinach otwarcia Pizza Hut Poznań oferuje Hut Lunch, czyli 2-daniowy posiłek składający się z zupy i dowolnego dania do wyboru: makaronu, rollsów czy pizzy. Dla osób, które chcą znudzone klasyczną pizzą Pizza Hut Poznań M1 poleca zapiekane makarony.

W ofercie na dowóz Pizza Hut Poznań dominują pizze z bogactwem składników oraz różne modyfikacje. Do prawdziwych smakołyków możemy zaliczyć pizze z Pizza Hut, zawierające ciasto z serem w brzegach lub ciasto Pan.

Daj się przekonać do spróbowania pysznej pizzy z Pizza Hut Poznań M1 oraz ciasta San Francisco. Oceń smak pizzy na Festiwalu Pizzy i przekaż opinię innym.

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie