Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Pizza Hut Józefitów Kraków

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Pizza Hut Józefitów Kraków

0,0
0,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Józefitów 2, 30-039 Kraków
22 536 36 36
pizzahut.pl

Opis

Pizza hut to popularna sieć restauracji typu fast-food. Specjalnością tej światowej marki jest pizza w stylu chicagowskim. Lokale z teksańskimi wypiekami drożdzowymi znajdziemy różnych w miastach Polski, w tym także w stolicy województwa małopolskiego.

Pizza Hut Józefitów Kraków oferuje obsługę kelnerską wraz z bogatym menu. W Krakowskim lokalu na ul. Kazimierza Wielkiego menu Pizza Hut zawiera dania na lunch w postaci zupy, przystawki i makaronów.

Pizza bez ograniczeń to cecha charakterystyczna Festiwalu Pizzy w Pizza Hut. Daj się namówić na kulinarną przygodę i odwiedź restaurację na ul. Kazimierza Wielkiego.

W trakcie festiwalu w Pizza Hut Józefitów Kraków uczysz się smaków z menu Pizza Pizza i poznajesz liczne nowości.
Odwiedź restaurację Pizza Hut Józefitów Kraków i zapytaj kelnerów o szczegóły. A przekonasz się, że pizza to nie tylko zapach!

Skorzystaj z zamówień Pizza Hut na telefon i zamów pizzę w promocyjnej cenie. Szczególnie zwróć uwagę na zestawy i autorskie boxy z małą pizzą i słonymi przekąskami.

Wybierz lokal Pizza Hut Józefitów Kraków lub opcje dostawy do domu. 85% zamówień trafia do domu klienta w ciągu 25 minut!

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie