Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Pizza Hut Forum Gdańsk

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Pizza Hut Forum Gdańsk

0,0
0,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Targ Węglowy 7, 80-806 Gdańsk
22 536 36 36
pizzahut.pl

Opis

W dużych miastach Polski restauracje Pizza Hut są fajnym miejscem na przekąskę, pizze oraz dania lunchowe. Do jednych z nich należy Pizza Hut Gdańsk Forum – restauracja mająca wszelkiego typu dogodności: kącik zabaw, dużą salę ze stolikami oraz obsługę, która wita gości, realizuje zamówienia z menu Pizza Hut i przynosi dania do stolika.

To wygodne miejsce zlokalizowane jest turystycznej strefie miejskiej. Galeria Forum Gdańsk jest linią, która oddziela przestrzeń zabytkową od strefy mieszkalnej. Zlokalizowana w Galerii Forum Gdańsk Pizza Hut jest przystankiem na obiad dla tysięcy turystów i mieszkańców zmęczonych podróżą koleją. Do Pizza Hut Gdańsk prowadzi ulica Długa, która jest turystyczną przepustką do zabytkowej części miasta.

W godzinach otwarcia Galerii możesz odwiedzić Pizza Hut Gdańsk Forum na promocyjny lunch i nie tylko. Szczególnie warto rozglądać się za akcjami promocyjnymi w restauracjach Pizza Hut i poza nią. Coroczny Festiwal Pizzy w Pizza Hut Gdańsk to okazja do spróbowania kilka smaków pizzy podczas jednej wizyty.

Sprawdź całe menu i zamów pizze z Pizza Hut Gdańsk Forum – na telefon lub przyjdź osobiście.

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie