Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Pizza Hut Broniewskiego Kraków

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Pizza Hut Broniewskiego Kraków

0,0
0,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Gen. Witolda Urbanowicza 3, 31-701 Kraków
22 536 36 36
pizzahut.pl

Opis

W Pizzerii Pizza Hut Kraków Broniewskiego możesz spróbować standardowego przysmaku Włochów i Ameryki – pysznej pizzy. Połączenie dań z obu kuchni wpłynęło na menu Pizza Hut bardzo pozytywnie. Sama marka Pizza Hut jest znana na całym świecie i oferuje różnorodne dania w zależności od lokalizacji.

Krakowska Pizza Hut ul. Broniewskiego zlokalizowana jest na osiedlu Na Lotnisku i jest gotowa do przyjęcia zamówienia na wskazane przez telefon do Pizza Hut Kraków adresy gości. W małym lokalu można spróbować pizzy z Ameryki. Szczególności polecamy Pizza Hut box z dowolną konfiguracją pizzy i przekąsek.

Poza standardowym menu Pizza Hut otwiera się na prawdziwych koneserów amerykańskiego ciasta na drożdżach. Na osiedlu Na Lotnisku Kraków Pizza Hut oferuje modyfikacje pizzy pod kątem rodzaju ciasta.

Szczególnie polecana w Pizza Hut jest pizza San Francisco o niespotykanej chrupkości i lekkości. Dodatkowe ciasto z serem w brzegach z Pizza Hut zwiększy smak i kaloryczność Twojej pizzy.

Wejdź do świata pizzy na wynos z Pizza Hut i zamów ją przez telefon, a Twoje danie z Pizza Hut Kraków Broniewskiego dostarczymy w 30 minut.

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie