Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Pizza Hut Arena Poznań

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Pizza Hut Arena Poznań

0,0
0,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Wojskowa 1/65, 60-802 Poznań
22 536 36 36
pizzahut.pl

Opis

Do Pizza Hut Poznań Arena możesz wpaść w każdej chwili m.in odwiedzając tutejszy kompleks rekreacyjno-sportowy lub park. Restauracja Pizza Hut Poznań Wojskowa oferuje standardowe dania, które znajdziecie w każdej restauracji. Liczne nowości w Pizza Hut Poznań Wyspiańskiego to dania, które nie są dostępne w każdej lokalizacji.

Do Pizza Hut Poznań Wyspiańskiego możesz dotrzeć autobusem lub tramwajem, wysiadając na przystanku Arena. Podróżując samochodem możesz zostawić swój pojazd na zlokalizowanych w okolicy parkingach miejskich.

W menu Pizza Hut Poznań Arena znajdziesz liczne nowości m.in. Zapiekarony. Są to mało spotykane w restauracjach Pizza Hut makarony zapiekane z różnymi dodatkami. Makarony możesz komponować z opcjami menu baru sałatkowego Pizza Hut i cieszyć zdrowym posiłkiem.

Wygodne godziny otwarcia Pizza Hut Poznań zachęcają do zamówienia pizzy o dowolnej porze dnia i nocy. Ogólnodostępny telefon do Pizza Hut Poznań uratuje Cię przed niezapowiedzianymi gośćmi.

Daj się namówić na pizze z Pizza Hut i ciasto San Francisco w Poznaniu. Chwyć za telefon i spróbuj pizzy z dużym wyborem składników.

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie