Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Pizza Bydgoszcz Fokus Park

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Pizza Bydgoszcz Fokus Park

0,0
0,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Jagiellońska 39/47, 85-027 Bydgoszcz
225363636
https://pizzahut.pl/

Opis

Sieć punktów gastronomicznych Pizza Hut to prawdziwa gratka dla zwolenników amerykańskiej pizzy. Koncept pizzy z Teksasu to rozbudowana marka, w której znajdziemy restauracje oraz punkty typu drive.

AmerykańskaPizza Hut Fokus Park to restauracja z pełną obsługą kelnerską. Lokal utrzymany w barwach logo to idealne miejsce dla małych grup od 2-6 osób. Duże stoliki sprawiają, że Pizza Hut Fokus Park to punkt przystankowy dla osób, zainteresowanych zakupami.

Odwiedzając restaurację na gości czeka bar sałatkowy Pizza Hut z dużym wyborem warzyw i sosów. Liczne promocje i nowości to zachęca dla zgłodniałych pracowników, studentów oraz łowców okazji. Na Festiwalu Pizzy w Pizza Hut możemy wcielić się w role degustatora i spróbować całego menu z 25 smakami.

Liczne promocje i nowości to atut tej restauracji. W mieście Bydgoszcz dostawa na telefon z Pizza Hut jest na wyciągnięcie ręki. Zanim jednak wykręcisz numer wejdź na stronę Pizza Hut i poszukaj promocji w zakładce: Gorące Okazje.

Zadzwoń i zamów pizzę w 25 smakach. Restauracja Pizza Hut Fokus Park odpowie na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do świata pizzy.

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie