Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » La Grotta Pizza e Pasta Rzeszów

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

La Grotta Pizza e Pasta Rzeszów

5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 1 oceny)
Świetna100%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Aleja Majora Wacława Kopisto 1,Millenium Hall, 35-315 Rzeszów
515 515 355
lagrotta.pl

Opis

Restauracja z pasją do włoskiego gotowania. Zlokalizowana na 3 piętrze Centrum Handlowego Millenium Hall La Grotta Pizza e Pasta przyciąga wielu gości zainteresowanych słoneczną Italią.

Jak na prawdziwą włoską restaurację przystało kucharze w La Grotta Pizza e Pasta Millenium Hall gotują ze składników włoskiego pochodzenia. Przygotowują dania dla klientów począwszy od antipasti (przystawek), poprzez pizze (ponad 20 rodzajów), na makaronach kończąc.

Prosto z kuchni na polskie stoły lądują znane i polecane pizze. Jedną z nich jest biała pizza di galinacci z Prosciutto Crudo, szynką parmeńską i kurkami. Innym, równie popularnym daniem w La Grotta Pizza e Pasta Millenium Hall jest pizza La Grotta – idealnie wypieczone ciasto z włoską szynką gotowaną Cotto Rubino, grzybami leśnymi, dojrzewającym serem Taleggio, czarnymi oliwkami, rukolą i serem Grana Padano.

Na każdego gościa w restauracji La Grotta Pizza e Pasta w Millenium Hall czeka świeżo parzona włoska kawa. Przyjdź i poznaj dania – na telefon, w odbiorze osobistym lub przy stoliku.

Opinie

Dobra pizza

Rated 5,0 out of 5
2023-08-02

Wybraliśmy się z rodziną w poprzednim tygodniu i serdecznie polecam. Oferują dobrą pizzę i przyjazną atmosferę

Alicja

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie