Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Domino’s Pizza Zachodnia Białystok

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

Domino’s Pizza Zachodnia Białystok

0,0
Rated 0,0 out of 5
0,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Zachodnia 2/A3, 15-345 Białystok
22 210 10 10
dominospizza.pl

Opis

Tuż obok supermarketu Domino’s Pizza Zachodnia Białystok zaprasza na dobrą pizzę i gorące przystawki. Aby móc zjeść pizze lub odebrać ją na miejscu Domino’s Pizza Białystok posiada pod lokalem miejsca parkingowe.

W knajpie o prostym wystroju znajdziemy kilka miejsc, które możemy wykorzystać jako punkt oczekiwania na odbiór Pizzy Domino’s z klasycznymi dodatkami. W Domino’s Pizza Białystok Zachodnia te same stoliki możemy wykorzystać do konsumpcji drobnych dań np. pizzy dla jednej bądź dwóch osób, kurczaka z łódeczkami ziemniaczanymi czy pieczywa na ciepło Domino’s Pizza Cheesy Bread z ciągnącym się serem.

W Domino’s Pizza Zachodnia Białystok warto zwracać uwagę na duże porcje, które są tu standardem. Z uwagi na wielkość pizzy knajpka Domino’s Pizza oferuje opcje w cateringu do biur i firm. Dzięki czemu organizacja urodzin pracowniczych, kolejnej rocznicy działalności lub innej wewnętrznej imprezy przebiegnie przy smacznym i ciepłym posiłku.

Skorzystaj także z dostaw indywidualnych. Przy pomocy zwinnych skuterów Domino’s Pizza Zachodnia Białystok dowiezie Twoją pizze pod wskazany w zamówieniu adres. Wejdź do świata pizzy Domino’s i zjedz coś na szybko.

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie