Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » BY THE TRACK Restauracja Rzeszów

Zamów pizzę na dowóz

Zamawiam

BY THE TRACK Restauracja Rzeszów

4,0
Rated 4,0 out of 5
4,0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 1 oceny)
Świetna0%
Bardzo dobra100%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Mikołaja Reja 12, 35-211 Rzeszów
500 255 250
https://www.pyszne.pl/menu/by-the-track

Opis

W By The Track Rzeszów możesz nastawić się na gokarty, a tuż po udanej jeździe wstąpić na pyszne jedzonko na górę lub rozkoszować się nim w ogrodzie lub strefie chill. Za smaczne jedzenie w By The Track Rzeszów odpowiada nie kto inny, jak Dorota Pieniążek – znana kucharka z programu MasterChef!

W By The Track Rzeszów nie możesz zapomnieć o dobrej pizzy. Klasyczne specjały prosto z Włoch zapewniają dobry start w pojedynku gokartów. Na rozpoczęcie pościgu polecamy pizze Wegetariana, Tuna lub Capriciosa. W połowie wyścigu pizze Polo, Parma albo Napoli. Celem zakończenia pojedynku warto zdecydować się na ostrą Diavolę, pikatną Salami Pikantne albo konkretną Firmową.

Restauracja By The Track Rzeszów znajdująca się w pobliżu toru gokartowego oferuje pyszne burgery, sałatki i makarony. Zachęcamy do zamówień kawy, która jest przywożona z lokalnych palarni Rzeszowa i okolic.

Zapraszamy do odwiedzenia toru i restauracji By The Track Rzeszów. Wybierz swoją ulubioną pizzę – na miejscu lub z dostawą do domu. Oceń jej smak i podziel się swoją opinią ze znajomymi.

Opinie

Dobre menu

Rated 4,0 out of 5
2023-05-16

Świetnie przygotowane menu, dobre na każdą okazję.

Albert

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie