Skip to content
+48 703 803 033
Menu
Strona główna » Pizzeria » Braseria Pasieka Rzeszów

Braseria Pasieka Rzeszów

0
Rated 0 out of 5
0 na 5 gwiazdek (Na podstawie 0 ocen)
Świetna0%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%

Dane kontaktowe

Księdza Józefa Jałowego 14, 35-010 Rzeszów
530 755 190
braseriapasieka.pl

Opis

Braseria Pasieka Rzeszów to miejsce dla osób pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku. Restauracja piecze tradycyjne pizze, które przygotowuje z włoskich produktów. Tuż obok wejścia do restauracji Braseria Pasieka Rzeszów znajduje się ogródek piwny oraz parking dla klientów.

Przykładem włoskiego produktu w Braseria Pasieka Rzeszów jest Prosciutto di San Daniele D.O.P. czyli Szynka Świętego Daniela – rodzaj włoskiej kiełbasy, zbliżony wyglądem do kiełbas parmeńskich, produkowany w 30 wioskach w pobliżu San Daniele del Friuli w prowincji Udine. Szynka Świętego Daniela posiada specjalne unijne oznaczenie oraz regionalny znak jakości.

Poza klasykami, które zdominowały menu Braseria Pasieka Rzeszów znajdziemy autorskie receptury. Jedną z nich jest Mandorle – pizza z klasyczną bazą i nietypowym połączeniem mięs z gruszką, płatkami migdałów oraz syropem, klonowym.

Przyjdź i zasmakuj prawdziwej włoskiej pizzy u Braseria Pasieka w Rzeszowie z dostawą do domu, przy stole lub z odbiorem – jak lubisz.

Opinie

Nie znaleziono opinii o pizzerii, dodaj pierwszą recenzję

Obszar działania

Mapa

Dodaj opinie