+48 703 803 033 BOK@ZAJEPIZZA.PL
Nasza pizza rzeszów do dobry przysmak 🙂 Możesz ją zamówić w kilku szybkich krokach:

  1. Przeglądnij menu
  2. Złóż zamówienie na pizza rzeszów lub telefonicznie 703 803 033

  3. Przejdź do kasy i wybierz formę płatności
  4. Oczekuj na zamówienie
Wielu z pośród naszych Klientów doceniło nasze produkty, potwierdzając to licznymi opiniami. Nasza firma każdego dnia pozyskuje pokłady zadowolonych Klientów. W przypadku braku satysfakcji z naszej pizzy zawsze istnieje możliwość zwrotu produktu który nie spełnił oczekiwań, cieszymy się jednak że do takich sytuacji nie dochodzi.

Nasze ciasto do pizzy

Dlaczego wyprzedzamy konkurencję w produkcji dobrej pizzy? Nasze sekrety tkwią w różnych miejscach m. in. jest to odpowiednia receptura wytwarzanego przez nas ciasta. Sprawdź sam.

pizza rzeszów

PIZZA RZESZÓW

Polecamy pizzę marki ZAJEpizza.pl jak głosi nasza nazwa pizza jest smaczna i przepełniona zajebistością. Szef kuchni Bartek zawsze dokłada największych starań aby nasze produkty zawsze były dostarczone szybko oraz spełniały oczekiwania naszych Klientów. Zajepizza.pl to Twoja pizza Rzeszów

Sos do pizzy

Sos w pizzy nie powinien modyfikować smaku dodatków, dlatego też zalecamy zawsze – unikaj ketchupu, przecierów pomidorowych i gotowych sklepowych sosów. Wystarczy puszka pomidorów i kilka minut przygotowywania – to jeden z głównych sekretów dobrej pizzy:

  • nasz sos jest zawsze ze świeżych pomidorów